В България

19:12:00

Стандард енд Пуърс понижи перспективата си за Италия до "отрицателна"

Международната рейтингова агенция Стандард енд Пуърс (Standard & Poors) обяви днес, че е понижила перспективата си за Италия до "отрицателна" заради очертаващия се незадо...

Стационарна конфигурация с водно охлаждане и убийствена визия

Запознайте се с L3p D3sk – уникалната стационарна конфигурация, която е проект на Питър от форумите на Cooler Master. Находчивият 30-годишен холандец е създал система с монит...

Цветана Пиронкова поставена на "Ролан Гарос"

Пловдивчанката Цветана Пиронкова ще е сред поставените на Откритото първенство на Франция по тенис. Това стана факт официално днес след като бяха обявени 34-те пост...

Локомотив нокаутира ЦСКА за едно полувреме

Локомотив разпиля с 4:1 ЦСКА в дербито от 29-ия кръг на А група. Мачът на практика свърши още след първото полувреме, когато играчите на Саша Николич бяха неотразими и ...

За 500 деца от "Южен" няма места в детските градини

"За 500 деца от район "Южен" няма места в детските градини", съобщи за Plovdiv24.bg секретарят на районното кметството Михаил Казанджиев. От неговите думи стана ясно, че 12-те...

В България
Грешка
  • XML Parsing Error at 2:11. Error 4: not well-formed (invalid token)
В Пловдив


Младежи дискутират по проблема за дискриминацията и неравнопоставеността ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 23 Юни 2009 11:51
© Plovdiv24.bg
Регионална среща на младежи, отговорни за младежките политики и дейности ще бъде открита в четвъртък от 10 ч. в хотел Лайпциг от зам.- кмета "Децата, младежта и спорта" Георги Титюков. Срещата е част от проект, реализиран от комисията за защита от дискриминация, съвместно с община Пловдив и цели запознаване на младото поколение с проблемите на дискриминацията и неравнопоставеността, както и иницииране на активен диалог с местните управляващи по въпросите на антидискриминацията.


25 млади хора представители на пловдивски училища, ВУЗ-ове и неправителствени организации на възраст от 16 до 25 години с активна гражданска позиция ще дискутират проблемите на социалното включване и равните възможности. Проектът осъществява с финансовата подкрепа на програма "Младежта в действие" на Европейската комисия, администрирана в България от Национален център "Европейски младежки програми и инициативи".

Източник: News.Plovdiv24.bg 13:23 / 23.06.2009

Последно променен на Вторник, 23 Юни 2009 20:29
 
КЪДЕ МОГАТ ДА ГЛАСУВАТ ИЗБИРАТЕЛИТЕ С УВРЕЖДАНИЯ НА ОПОРНО-ДВИТАГЕЛНИЯ АПАРАТ И ЗРЕНИЕТО ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 22 Юни 2009 13:44
С П И С Ъ К

на секциите за гласуване на избиратели с физически увреждания на опорно-двигателния апарат или с увреждане на зрението  по райони

РАЙОН ЦЕНТРАЛЕН:
ОУ “Алеко Константинов” ет.1 стая №3            -секция №018
ОУ “Петър Берон” ет.1 стая №3                -секция №029
ОУ “Петър Берон” ет.1 стая №7                -секция №031
СОУ “Цар Симеон Велики” ет.1                -секция №045
ОУ “Георги Бенковски” ет.1 стая №1            -секция №053
СОУ “Паисий Хилендарски” ет.1 стая №5        -секция №059
СОУ “Паисий Хилендарски” ет.1 стая №8        -секция №062
ОУ “Душо Хаджидеков” ет.1 стая №13            -секция №075
Професионална гимназия по битова техника ет.1    -секция №081
ОУ “Любен Каравелов” ет.1, ул.”М.Гидик” №37    -секция №084
ОУ “Любен Каравелов” ет.1, ул.”М.Гидик” №37    -секция №085
Забележка: Гласувалите на предишни избори в инвалидни секции №098 и №099 /ОУ “Гео Милев”/ ще могат да гласуват в секция №081 на Професионална гимназия по битова техника - ет.1

РАЙОН ИЗТОЧЕН:
ОУ “Димчо Дебелянов” ет.1                -секция №001
Общежитие на слепите, фоайе                -секция №009
СОУ “Симон Боливар” ет.1                -секция №010
СОУ “Найден Геров” ет.1                    -секция №021
СОУ “Найден Геров” ет.1                    -секция №031
НУ “Кирил Нектариев” ет.1                -секция №038
ОУ “Пенчо Славейков” ет.1                -секция №044
ПГТ “Гоце Делчев” ет.1                    -секция №054
ОУ “Васил Левски” ет.1                    -секция №060
НУ “П.Р.Славейков” ет.1                    -секция №065

РАЙОН ЗАПАДЕН:
ОУ “Елин Пелин” ет.1                    -секция №001
РИОКОЗ ет.1                            -секция №006
ОУ “Васил Петлешков” ет.1                -секция №007
СОУ “Св.Св. Кирил и Методий” ет.1            -секция №015
ОУ “Драган Манчов” ет.1                    -секция №025
СУ “Васил Левски” ет.1                    -секция №032
ОУ “Тодор Каблешков” ет.1                -секция №041

РАЙОН СЕВЕРЕН:
Френска езикова гимназия ет.1                -секция №001
СОУ “П.К. Яворов” ет.1                    -секция №009
ОУ “Панайот Волов” ет.1                    -секция №014
ОУ “Райна Княгиня” ет.1                    -секция №022
ОУ “Димитър Димов” ет.1                    -секция №031
НУ “Христо Ботев” ет.1                    -секция №037
Техникум по текстил ет.1                    -секция №044
СОУ “Хр.Г. Данов” ет.1                    -секция №052
СОУ Н.Й. Вапцаров” ет.1                    -секция №060

РАЙОН ЮЖЕН:
СОУ “Братя Миладинови” каб.1                -секция №001
СОУ “Братя Миладинови” /малка сграда/ ет.1        -секция №007
ОУ “Яне Сандански” партер                -секция №013
НУ “Климент Охридски” ет.1 /физкултурен салон/    -секция №016
Медицински колеж ет.1 стая №4                -секция №026
СОУ “Константин Величков” ет.1 стая №202        -секция №032
Помощно училище “Стефан Караджа” ет.1        -секция №038
СОУ “Кирил Философ” ет.1                -секция №041
СОУ “Кирил Философ” ет.1 стая №11            -секция №048
ОУ “Стоян Михайловски” партер стая №1        -секция №056
Пансион за стари хора, стая до входа            -секция №061
ОУ “Димитър Талев” ет.1 стая №17            -секция №069
ОУ “Захари Стоянов” /кв. “Коматево”/ет.1 стая №1    -секция №089


РАЙОН ТРАКИЯ:
СОУ “Черноризец Храбър” ет.1                -секция №003
СОУ “Димитър Матевски” ет.1                -секция №027
СОУ “Св.Софроний Врачански” ет.1            -секция №040
СОУ “Св. Седмочисленици” ет.1                -секция №067


Последно променен на Понеделник, 22 Юни 2009 14:39
 
ОТКРИВАТ ОБЩЕСТВЕНА ТОАЛЕТНА С КРИЛО ЗА ИНВАЛИДИ ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 22 Юни 2009 13:32
Възстановена е обществената тоалетна, която се намира в Градската градина до Дома на младоженците срещу Четвъртък пазара. Откриването ще бъде утре, от 11 часа в присъствието на кмета Славчо Атанасов. Възстановяването е извършено от екип на фирма „Чистота”. За първи път в Пловдив се прави специално отделение за хора в неравностойно положение, което е изцяло построено на нивото на тротоара. Поради това не се налага преодоляването на рампа, което може да затрудни тези хора, обясни управителят на „Чистота” Радослав Кошински. Друго нововъведение е самостоятелният детски моноблок, който разполага с отделна течаща вода и допълнителни удобства за майките и техните деца.
Последно променен на Понеделник, 22 Юни 2009 14:38
 
Баш кандидати за славата от Пловдив ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 21 Юни 2009 08:55

Пловдив град 16

Емил Илиев Кошлуков (ПП "ЛИДЕР")

Менда Кирилова Стоянова (ГЕРБ)

Павел Димитров Шопов (Партия АТАКА)

Илия Атанасов Баташки (КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ)

Милен Емилов Велчев (НДСВ)

Христо Аргиров Ставрев ("БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ")

Борислав Димитров Сандов (ПП ЗЕЛЕНИТЕ)

Сашо Георгиев Радев (ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП))

Димо Георгиев Гяуров ("Синята коалиция")

Пловдив област 17

Мария Василева Капон ("Ред, законност и справедливост")

Георги Иванов Цанков (ПП "ЛИДЕР")

Димитър Николов Лазаров (ГЕРБ)

Никола Георгиев Ликов (Партия АТАКА)

Тодор Динчов Петков (КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ)

Нонка Дечева Матова (НДСВ)

Дочо Христов Шиков ("БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ")

Георг Георгиев Тупарев (ПП ЗЕЛЕНИТЕ)

Донка Запрянова Матева ("СОЦИАЛДЕМОКРАТИ")

Костадин Стоев Ненков (ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП))

Йордан Иванов Бакалов ("Синята коалиция")

 
Кандидати за славата от Пловдив област 17 МИР ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 21 Юни 2009 08:53

1 - "Ред, законност и справедливост"

  1. Георги Пинчев Иванов
  2. Васил Йорданов Клявков
  3. Атанас Георгиев Праматаров
  4. Чавдар Сотиров Манчев
  5. Пламен Данчев Николов
  6. Диана Руменова Димитрова
  7. Георги Йозов Пънкин
  8. Димитър Пенев Пенев
  9. Иван Костадинов Костов
  10. Васил Ненков Василев
  11. Запрян Тонев Кичуков
  12. Спас Минков Шопов
  13. Димитър Атанасов Мирчев
  14. Петко Николов Ликов
  15. Енина Рангелова Калайджиева
  16. Румяна Костадинова Иванова
  17. Емил Бисеров Русев

2 - ПП "ЛИДЕР"

  1. Драгомир Стоянов Иванов
  2. Красимир Благоев Орманов
  3. Георги Костадинов Солаков
  4. Димитър Любомиров Иванов
  5. Богдан Атанасов Димитров
  6. Мария Милкова Бурова
  7. Анастас Димитров Нейков
  8. Иван Христов Иванов
  9. Димитър Тодоров Сбирков
  10. Юлиана Георгиева Кривицка
  11. Пламен Колев Сотиров
  12. Герасим Кирилов Церовски
  13. Петър Райчев Каракехайов
  14. Георги Иванов Цанков

3 - ГЕРБ

  1. Димитър Николов Лазаров
  2. Силвия Анастасова Хубенова
  3. Николай Петков Петков
  4. Георги Георгиев Плачков
  5. Илия Иванов Пашев
  6. Иван Проданов Иванов
  7. Владислава Ангелова Шопова
  8. Красимира Александрова Александрова
  9. Младен Николов Шишков
  10. Петър Ганчев Георгиев
  11. Лазаринка Лазарова Йочкова
  12. Иван Тодоров Христев
  13. Жанет Рангелова Иванова
  14. Мариана Здравкова Кацарова
  15. Атанас Георгиев Димитров
  16. Тони Вълкова Илиева
  17. Бальо Кирев Балев
  18. Георги Илиев Кралев
  19. Иван Костадинов Политов
  20. Виделина Николова Попова

4 - ДПС "Движение за права и свободи"

  1. Джевдет Ибрям Чакъров
  2. Тунджай Османов Наимов
  3. Петя Николова Раева
  4. Мюмюн Исмаил Алиджик
  5. Бедрие Юсеинова Търмазова
  6. Ферди Емел Кадир
  7. Зафер Джемил Моллаюмер
  8. Ружди Фахри Салим
  9. Неази Азис Таир
  10. Валентин Чавдаров Симеонов
  11. Тодор Ангелов Йорданов
  12. Иван Колев Атанасов
  13. Семиха Юсеин Яшар
  14. Фаик Ахмедов Чаушев
  15. Али Бекир Кючук
  16. Тунча Велдан Мехмед
  17. Ейвас Назифов Саидов
  18. Кеазим Велиев Козарев
  19. Серхан Фаик Кяшив
  20. Ибрям Назимов Алимоллов

5 - Партия АТАКА

  1. Явор Божилов Нотев
  2. Огнян Стоичков Янакиев
  3. Таня Илиева Александрова
  4. Петър Йонков Точев
  5. Емануил Крумов Иванов
  6. Никола Георгиев Ликов
  7. Христо Видолов Топалов
  8. Петър Яков Стрехин
  9. Йордан Иванов Алексиев

6 - КОАЛИЦИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ

  1. Петър Василев Мутафчиев
  2. Милена Иванова Христова
  3. Пламен Василев Славов
  4. Марин Иванов Маринов
  5. Светла Димитрова Янчева
  6. Петър Милков Антонов
  7. Манол Трифонов Генов
  8. Павел Михайлов Михайлов
  9. Запрян Трифонов Христев
  10. Николай Тодоров Иванов
  11. Тонка Димитрова Мирчева
  12. Иван Димитров Лютов
  13. Иван Йосифов Яков
  14. Димитър Бориславов Здравков
  15. Константин Вихъров Витанов
  16. Николай Георгиев Митков
  17. Матей Ненов Жутев
  18. Делян Иванов Караславов
  19. Тодор Динчов Петков

7 - СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ "ЗАЩИТА"

  1. Калинка Борисова Бонева
  2. Таня Василева Дончева-Иванова
  3. Цонко Стоянов Георгиев
  4. Антония Димитрова Генчева
  5. Мариян Николов Чонов
  6. Марин Владимиров Йорданов

8 - НДСВ

  1. Пламен Неделчев Моллов
  2. Рупен Оханес Крикорян
  3. Петър Жулиянов Чаушев
  4. Кирил Георгиев Аргиров
  5. Иван Тодоров Ненов
  6. Костадин Василев Величков
  7. Гинка Маркова Николова
  8. Милка Руменова Иванова
  9. Мария Георгиева Джатова
  10. Таня Тодорова Петкова-Даскалова
  11. Павлина Ангелова Ковачева
  12. Делка Николова Терзийска-Вавурас
  13. Милко Георгиев Хаджиев
  14. Донка Нанова Ватева
  15. Атанас Благоев Ганев
  16. Юли Илиев Игнатов
  17. Димитър Кателийчев Пейчев
  18. Нонка Дечева Матова

10 - "БЪЛГАРСКАТА ЛЯВА КОАЛИЦИЯ"

  1. Минчо Генев Минчев
  2. Дочо Христов Шиков
  3. Владимир Димитров Клаклов
  4. Маргарита Милева Милева
  5. Валерий Иванов Бакърджиев
  6. Христо Йорданов Христев
  7. Александър Василев Маринов
  8. Димитър Костадинов Калдиев
  9. Йосиф Георгиев Каменов
  10. Тодор Христов Енев
  11. Стоян Николов Генчев
  12. Георги Кръстев Димов
  13. Мария Христова Маргенова
  14. Димитър Димитров Узунов

11 - Партия на Либералната Алтернатива и Мира (ПЛАМ)

12 - ПП ЗЕЛЕНИТЕ

  1. Георг Георгиев Тупарев
  2. Елица Генчева Аксева
  3. Валери Димчев Георгиев

13 - "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"

  1. Костадин Георгиев Костадинов
  2. Йордан Трендафилов Мадаров
  3. Донка Запрянова Матева
  4. Димитрия Димитрова Стойчева

15 - П.П. "ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ"

  1. Петко Ганчев Писков

16 - ОБЕДИНЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ (ОБП)

  1. Георги Христов Христов
  2. Владимир Иванов Хаджов
  3. Елена Ангелова Чаушева
  4. Пеньо Нанев Нанев
  5. Иван Георгиев Бакърджиев
  6. Стефан Маринов Славейков
  7. Георги Стайков Паталенски
  8. Соня Димитрова Христова
  9. Милко Минев Гондов
  10. Костадин Стоев Ненков

17 - Политическа партия "Национално движение за спасение на Отечеството"

  1. Костадин Василев Воденичаров
  2. Гергана Георгиева Чапразова
  3. Кирил Петков Саров
  4. Стефан Ненчев Илиев
  5. Иво Данков Добрев
  6. Стоян Петков Саров

18 - Български Национален Съюз - НД

  1. Георги Миланов Георгиев
  2. Георги Христов Бонев
  3. Атанас Илиев Семерджиев
  4. Цветелина Георгиева Иванова
  5. Стефан Иванов Генов
  6. Станислав Димитров Райков
  7. Алек Христов Александров
  8. Йордан Ангелов Николов
  9. Симеон Ангелов Шуманов
  10. Трифон Любомиров Филипов

19 - "Синята коалиция"

  1. Йордан Иванов Бакалов
  2. Даниела Радева Желязкова
  3. Емил Станев Кабаиванов
  4. Запрян Георгиев Писанов
  5. Пламен Панков Петков
  6. Георги Ангелов Даскалов
  7. Ангел Димитров Дингилев
  8. Петър Марков Тодоров
  9. Красимир Павлов Патишанов
  10. Ангел Динков Ангелов
  11. Бонка Атанасова Карчева-Гичева
  12. Никола Пейчев Хаджийски
  13. Елена Димитрова Иванова
  14. Петър Атанасов Пейчинов
  15. Елена Костова Лазарова
  16. Веселин Василев Стойков
  17. Благовеста Кръстева Динчева

20 - "За Родината - ДГИ-НЛ"

  1. Динко Цветков Дерменджиев
  2. Георги Стефанов Георгиев
  3. Елена Димитрова Туйова
 
<< Начало < Предишна 1 2 3 Следваща > Край >>

Страница 2 от 3

Случайна снимка

plovdiv_23
Image Detail
Моля направете кеш директорията с права за запис.

Борсови индекси

1 DOW 16,714.16
+252.84 (1.54%)    
2 S&P 1,950.93
+23.82 (1.24%)    
3 NASDAQ 4,449.58
+66.73 (1.52%)    

Времето

°F | °C
invalid location provided